Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

yurt.bilimsenligi.com sitesi, öğrenci yurtları ile üniversite öğrencileri arasında  iletişimi sağlamak üzere yurtlar ile öğrenciler arasında hizmet vermektedir.


yurt.bilimsenligi.com sitesine giriş yapan ziyaretçiler yurt.bilimsenligi.com'un sadece  herhangi bir barınma veya konaklama hizmeti vermediğini kabul etmiş sayılırlar. yurt.bilimsenligi.com sitesi üniversite öğrencilerinin yurt aramalarında ve barınma konaklama hizmeti veren yurtlar için oluşturulmuş bir sitedir.

yurt.bilimsenligi.com  sitesi aracılığıyla herhangi bir barınma hizmeti alınacak hizmetlere yönelik her türlü sorumluluk barınma konaklama hizmeti veren yere aittir. yurt.bilimsenligi.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz. 

yurt.bilimsenligi.com sitesi hizmet verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

yurt.bilimsenligi.com sitesi ne barınma konaklama hizmeti veren yer için ne de barınma hizmeti alacak kişi için herhangi bir taahhütte bulunmaz. Bu hizmeti alan ile veren arasındaki tüm iletişim etkileşim yurt.bilimsenligi.com ile alakalı değildir.

Üniversite öğrencilerinin barınma konaklama işlemlerinde herhangi bir sorumluluğu yurt.bilimsenligi.com sitesine ait değildir ve bunu siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Barınma veya konaklama hizmeti veren firma ile olan sorunda yurt.bilimsenligi.com herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgi ve bilinç ile yurt.bilimsenligi.com dan hizmet almaktasınız. 

Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk Hizmet Verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk Hizmet Veren’e aittir. yurt.bilimsenligi.com un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü Hizmet Verenlere aittir.

yurt.bilimsenligi.com hizmet alan’a ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da hizmet alan’ın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

yurt.bilimsenligi.com sitesi hizmet alan ile hizmet veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.