İstanbul Has Kız Öğrenci Yurdu
icon

Hakkında

Lokasyon olarak; İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Beykent Üniversitesi,İstanbul Esenyurt Üniversitesi,İstanbul Kültür Üniversitesi,İstanbul Kadir Has Üniversitesi, İstanbul Ar-El Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü ve İstanbul Aydın Üniversitesine yakın mesafede yer almaktadır. Kız Öğrenci Yurdumuz, metrobüs ve otobüs duraklarına ulaşım açısından E-5 karayolu üzerinde en iyi konumdadır. Özellikle İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüme mesafesi 2 dakikadır.


Üç katlı bina içerisinde bulunan Özel Kız Öğrenci Yurdumuzun her metrekaresi üst düzey güvenlik sistemine sahiptir. Öğrencilerimizin ve velilerimizin bilgi alabilecekleri yönetim kadrosu her daim hizmet sunmaktadır.


Özel Kız Öğrenci Yurdumuzun genel bakım ve temizlik işleri gün içerisinde yapılmakta olup, gayemiz sizlere daha iyi bir yaşam alanı icra etmektir.


Has Kız Öğrenci Yurdu "Sevgi Yuvanız"

Has Kız Öğrenci Yurdu "Sevgi Yuvanız" sloganıyla kız öğrencilerimize sıcak mekanlar sunmak ve onların eğitimlerinde, kendi ev sıcaklığını aratmadan barınma ve sosyal imkanlar sunmak gayesiyle faaliyetine başlamıştır. Yurt yönetimi olarak, yurda ilk adım attığı andan itibaren kızlarımıza ve ailelere yaklaşımımız “kızınız artık bizim KIZIMIZ’dır” prensibi üzerine kurulur. Öğrenci yurdumuz, siz öğrenciler için de burada yaşamaya başladığınız andan itibaren yurt olmaktan çıkar, annenizin evi kadar sıcak, huzur dolu bir yer haline gelir. Çünkü artık sizlerle biz kocaman bir aileyizdir.


Bu ilkeyle yola çıkınca, her hizmetin en kalitelisini sunma gayretimiz, herhangi bir prosedür olmaktan çıkar, ailesinin mutluluğu için çırpınmanın ne demek olduğunu bilen insanların yaşadığı o inanılmaz doyum ve beraberinde getirdiği bambaşka bir mutluluk olur bizim için.


Huzurumuzun, mutluluğumuzun, ailemizin bir parçası olmak isteyen her kızımıza kapımız sonuna kadar açıktır.Hizmetlerimiz

Mescit

Hobi Mutfagı

Sauna

Sinema Odası

Ortak Alanlar

Fiber Sınırsız İnternet

Temiz ve Hijyenik

Konfor ve Rahatlık

Açık Büfe Kahvaltı

Otopark

Spor Odası

Çamaşırhane

Teras

Revir

Sebil

Kafeterya ve Kantin

Odalar

Yapı Sekmeler

Güvenlik

Etüd ve Kütüphane

Ulaşım

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Hobi ve Oyun Odası
Kafeterya
Spor Salonu
Ütü Odası

Oda Özellikleri

1 Kişilik
2 Kişilik
3 kişilik
4 Kişilik
Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Oda Telefonu
Sınırsız İnternet
TV ve Uydu Yayını

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik
Haftalık Temizlik
Kamera Sistemi
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.