Şişli Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
icon

Hakkında

Yakamoz Yurtları Şişli, İstanbul’un en merkezi ve modern semtlerinden biri olan Şişli’de yer alıyor. Yurt binamız kentin kargaşasından uzakta, merkezi, güvenli ve nezih bir lokasyonda bulunmaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermekte olan yurdumuz deprem yönetmenliklerine uygun biçimde inşa edilmiş yeni bir binadır; yangın ve deprem yönetmeliklerinin tüm şartlarını karşılamaktadır. Üniversite kampüslerine, kültür ve sanat merkezlerine, AVM’lere, toplu taşıma araçlarına çok yakın, 224 öğrenci kapasiteli yurdumuzda güvenli, temiz, konforlu ve huzurlu bir ortam sizleri bekliyor.


Yakamoz Yurtları Şişli, 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenen ve parmak izli geçiş sistemi uygulaması bulunur. Yurdumuzda bir etüd odası, bir spor salonu, yemekhane, kafe, ortak alanlar ve odalarda yüksek hız internet, kesintisiz sıcak su imkanı ve temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Yurdumuz hem merkezi konumu, hem sunduğu temizlik hizmetleri, hem de sunduğu yüksek güvenlikli ve konforlu ortamla üniversite öğrencilerinin öncelikli tercihi olmuştur. Güler yüzlü, deneyimli, öğrencilerin taleplerine öncelik veren vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetimimiz ve personelimizle öğrencilerimize yüksek kaliteli bir hizmet sunuyoruz.


Şişli yurt deyince akla ilk gelen yurt olan Yakamoz Yurtları Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.


İstanbul’un merkezi ve hareketli alanlarından biri dendiğinde akla ilk gelen semtlerden olan Şişli’de kız öğrencilerin güvenle konaklayabileceği Yakamoz Yurtları hizmetinizde. Merkezi konumu ile birlikte İstanbul içi ulaşımı oldukça kolay bir hale getiren Şişli kız yurdu aynı zamanda sağladığı diğer donanımlar ile birlikte eğitim yılınızın oldukça konforlu ve keyifli geçmesine olanak tanıyor.


Yakamoz Yurtları ile Öğrenciler Güvende


Kız yurtlarında aranan özelliklerden biri olan lokasyon güvenliği Şişli Yakamoz Kız Yurdu ile sağlanıyor. Gürültüden ve kalabalıktan uzak ama oldukça merkezi bir konumda olan kız yurdu, aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olması ile birlikte birçok olanağı da beraberinde getiriyor. İstanbul merkezinde deprem ve benzeri olası afet durumlarına karşın denetimleri bulunan ve güvenli olduğu belgelenen Yakamoz Kız Yurdu ile birlikte eğitim ve öğretim yılınızı keyifli geçirme fırsatını bulabilirsiniz. Güvenlik konusunda kız yurdunda birçok önlem alınmış durumda. Öğrencilerin parmak izi ile giriş yaptığı yurtta sürekli olarak denetim sağlanıyor. Olası durumlara karşın güvenlik kameraları da haftanın her günü ve her saati çalışmayı sürdürüyor. Kız öğrenciler için rahat, konforlu ve güvenli bir alan oluşturmayı amaçlayan Yakamoz Kız Yurtları sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Toplu taşıma, merkezi noktalar ve en önemlisi de birçok üniversitenin kampüsüne yakın olması ile birlikte tercih haline gelen Şişli Yakamoz Kız Yurtları lokasyon olarak öğrencilerin merkezi ve güvenli bir konumda konaklamasını sağlıyor.


Yakamoz Yurtları Sizleri Düşünüyor


Şişli kız öğrenci yurdu olan Yakamoz Kız Yurdu binasında bulundurduğu çeşitli fonksiyonel odalar ile birlikte öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Binada bulunan etüt odaları ile birlikte öğrenciler sessiz bir alanda ders çalışabilir ve sınavlarına rahatlıkla, konsantre bir şekilde hazırlanabilir. Yüksek hızlı internet bağlantısı ile birlikte interneti kullanarak da rahatlıkla ders çalışabilir. 224 kişilik kapasitesi bulunan bu kız yurdunda öğrenciler aynı zamanda spor salonu gibi çeşitli olanaklardan faydalanabilir. Aynı zamanda herhangi bir sağlık problemi oluşmasına karşın yurdumuzda revir de bulunmaktadır. Öğrencinin sağlık problemi yaşadığı durumlarda direkt olarak başvurabileceği ve ilk müdahalenin gerçekleştirilebileceği revir, yurdumuzun sağladığı önemli ve gerekli olanaklardan bir tanesidir. Bu sayede öğrenciler yurt binası içerisinde iken herhangi bir olumsuz durum yaşandığında güvende olabilirler. Öğrencilerin her türlü talebini dinleyen ve bu doğrultuda hizmetlerini geliştiren Yakamoz Kız Yurtları ile birlikte hem öğrenciler hem de aileler memnuniyet yaşıyor. Bina içerisinde bulundurduğu ortak alan, çalışma alanları ve benzeri birçok olanak ile birlikte öğrencilere keyifli bir yurt yaşamı sunuluyor.


Yakamoz Yurtları ile Konforlu Bir Eğitim Yılı


Şişli yurt binaları içerisinde konum olarak ve donanımsal olarak oldukça konforlu olan Yakamoz Kız Yurtları ile öğrenciler emin ellerde. Bina içerisinde bulunan mutfak ile birlikte öğrenciler yemeklerini yapabilir ve bunun yanı sıra yine yurdumuzda bulunan çamaşır, kurutma hizmetlerinden de faydalanabilirler. Öğrencilerin odaları düzenli olarak görevliler tarafından temizlenmektedir. Bu sayede hijyenik bir alanda konaklamalarını gerçekleştirebilirler. Bulaşık makinesi gibi olanaklar ile birlikte de bulaşığı elde yıkamaksızın kolaylıkla temizleyebilirler. Yurt içerisinde bulunan Yakamoz Cafe ortak alanlardan biridir. Bu alanda kız öğrenciler, yurt içerisinde bulunan arkadaşları ile birlikte vakit geçirebilir ve sosyalleşme imkanı bulabilir. Aynı zamanda öğrencilere televizyon aracılığı ile Netflix ve Apple TV gibi imkanlar sunulmaktadır. Bu imkanlar dahilinde kaliteli vakit geçirmenizi sağlayan Yakamoz Kız Yurtları deneyimli yönetimi ile birlikte bir yandan da sizlerin güvenliğini sağlıyor. Konforlu yatakları bulunan ve her öğrenci için çalışma masası bulunduran odalar ile birlikte öğrenciler gerekli olan çalışma alanını rahatlıkla ediniyor. Yakamoz Kız Yurtları, kız öğrencilerin eğitim hayatını daha renkli bir hale getirerek, gerekli hizmetleri sağlıyor.

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Hobi ve Oyun Odası
Kafeterya
Spor Salonu
Ütü Odası

Oda Özellikleri

1 Kişilik
2 Kişilik
3 kişilik
4 Kişilik
Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Oda Telefonu
Sınırsız İnternet
TV ve Uydu Yayını

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik
Haftalık Temizlik
Kamera Sistemi
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.