İstanbul Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu
icon

Hakkında

Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu 2021 yılında kurulan İstanbul’un tarihi nezih Fatih semtinde merkezi konumda bulunan binamız, konforlu, ferah odaları ile ders çalışma veya sosyal faaliyetlerini rahatlıkla devam ettirebilecekleri bir ortam olarak hazırlanmıştır. Yeme içme, giyim, temel ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş mekanlarının çok yakınındadır. 


Üniversite, Lise veya okul okumak hayatınızın en güzel anılarına açılan bir kapıdır. Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerinin taleplerine öncelik veren deneyimli yönetim kadrosu, yüksek hizmet kalitesiyle üniversite hayatınızı güven ve rahatlık içinde geçirmenizi, hayatınızı kolaylaştıran imkanlar sunmayı ve üniversite hayatınızdaki güzel anılarınız için aile sıcaklığını aratmayan şık ve rahat bir yuva olmayı önemser.


Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu üniversite eğitiminin koşullarını ve önemini bilir, tüccar zihniyetinden uzak, öğrencilerine eğitim hayatları boyunca rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sunmayı gözetir. Yurtlarımız, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir ve hiçbir siyasi kuruluş veya cemaatle bir ilişkisi bulunmamaktadır. Yurt binalarımız güncel yangın ve deprem yönetmeliklerinin tüm şartlarına uygundur ve yangın yönetmeliğine uygunluğu bakımından ruhsatlandırılmıştır.


Öğrencilerimizin güvenliği ve konforu bizler için çok önemlidir. Fatih’in ve Karagümrüğün merkezinde yer alan yurtlarımızda 7/24 kapalı devre kamera sistemleriyle güvenli bir ortam sağlanmaktadır; etüd odaları,  yemekhaneleri, temizlik hizmetleri, kesintisiz sıcak su imkanı, ortak alanlar ve odalardaki yüksek hız internet ve vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetim kadrosuyla siz öğrencilerimize modern, huzurlu ve rahat bir ortam sunuyoruz.


Yurtlarımızda öğrencilerimiz; konaklama süreleri boyunca deprem, yangın, doğal afet ve benzeri risklere karşı sigortalanırlar.


Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul’un Fatih semtinde, merkezi bir konumda bulunmaktadır. Yurdumuz metrobüse 15 dakika, otobüs durağına 1 dakika, tramvaya ve metroya da 10 dakika mesafededir.


Bize Yakın Üniversiteler:


• İstanbul Üniversitesi

• Bezmialem Vakıf Üniversitesi

• Medipol Üniversitesi

• Kadir Has Üniversitesi

• Biruni Üniversitesi

  ve daha fazlası…


Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu binası, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir ve İTÜ sağlamlık raporuna sahiptir.  Bina giriş ve çıkışları 7/24 kapalı devre güvenlik sistemi ile korunmaktadır.


Odalarımız, öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissedebilecekleri şekilde rahat ve konforlu olarak hazırlanmıştır. Örgün okul okuyan, master yapan ve staj yapan tüm öğrencilerimizin konaklayabileceği, 7 gün 24 saat hizmet veren bir kuruluştur. Yönetim kadromuz deneyimli ve profesyoneldir.

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Hobi ve Oyun Odası
Kafeterya
Spor Salonu
Ütü Odası

Oda Özellikleri

1 Kişilik
2 Kişilik
3 kişilik
4 Kişilik
Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Oda Telefonu
Sınırsız İnternet
TV ve Uydu Yayını

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik
Haftalık Temizlik
Kamera Sistemi
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.